عنوان خبر   :

جانشین فرمانده کل سپاه : یگان ویژه، یگان راهبردی با تحرک بالا در تامین امنیت است

دسته بندی :سیاسی
تاریخ ثبت    :18/4/1396
لینک خبر    : http://www.MameMihan.ir/post.aspx?ID=3b19d8f08cc44ab5b0ec779949864531

جانشین فرمانده کل سپاه : یگان ویژه، یگان راهبردی با تحرک بالا در تامین امنیت است

به گزارش مام میهن، سردارسرتیپ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه  در حاشیه بازدید از یگان ویژه نیروی انتظامی اظهار کرد: بحمدالله امروز شاهد یک پیشرفت و توسعه چشمگیر و جهش دار همراه با آمادگی رزمی مطلوب در مجموعه یگان‌های ویژه ناجا هستیم.


وی افزود: آنچه امروز در بازدید از این یگان و اجرای مانورها و رزمایش‌ها مشاهده کردم ترکیبی از نشاط معنوی، انگیزه اعتقادی، آمادگی جسمانی و مهارت در به کارگیری تجهیزات مدرن بود.


سردار سلامی با اشاره به مدیریت مطلوب در یگان ویژه بیان کرد: یگان ویژه با سازماندهی مثال زدنی، ظرفیت و استعداد بسیار ارزشمندی است که همواره در مواقع حساس و ضروری به خوبی ظاهر شده است.


وی با اشاره به بکارگیری تجهیزات نوین و بومی در یگان ویژه ، تصریح کرد: پیشرفت این یگان در ساخت و تولید تجهیزات بومی بسیار چشمگیر است، اصولا در مواقع حساس چون ناآرامی و اغتشاشات، جهت گیری اصلی پراکنده سازی اغتشاش بدون یک عارضه انسانی یا تلفات است که این راهبرد در یگان ویژه ناجا وجود دارد.


جانشین فرمانده کل سپاه در پایان عنوان کرد: یگان ویژه، یگان راهبردی با تحرک بالا ( تحرک انسانی و تجهیزاتی) در تامین امنیت است و بنده از سردار اشتری فرمانده  نیروی انتظامی، سردار  کرمی فرمانده یگان‌های ویژه به پاس این ظرفیت مثال زدنی و توانمندی های رزمی قدردانی می کنم.


انتهای پیام/