عنوان خبر   :

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش: دنیا در حال تشکیل یک مهندسی قدرت جدید است

دسته بندی :سیاسی
تاریخ ثبت    :26/12/1394
لینک خبر    : http://www.MameMihan.ir/post.aspx?ID=df5ac276b3644761a9c5dfeae4a039f4

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش: دنیا در حال تشکیل یک مهندسی قدرت جدید است

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: هندسه قدرت در دنیا فرو ریخته است و دنیا در حال تشکیل یک مهندسی قدرت جدید است.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، در راستای پیروی از منویات فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر توجه به فرماندهان و سرانگشتان یگان‌ها، همایشی تحت عنوان همایش سرانگشتان با حضور جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش امیر سرتیپ کیومرث حیدری، رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش حجت الاسلام و المسلمین محمد قاسم وفا، فرماندهان و رؤسای عقیدتی سیاسی یگان های نزاجا در فارس و سایر فرماندهان یگان‌های ارتش مستقر در استان‌های فارس و اصفهان در مرکز آموزش علوم و فنون مکانیزه نیروی زمینی ارتش برگزار شد.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش طی سخنانی در این همایش با بیان اینکه هندسه قدرت در دنیا فرو ریخته است و دنیا در حال تشکیل یک مهندسی قدرت جدید است، گفت: این یک واقعیت است که قدرت های نوظهوری در گوشه و کنار دنیا در حال به وجود آمدن هستند ولی ما به عنوان ام القرای دنیای اسلام باید با اطاعت از فرامین ولایت در مهندسی جدید قدرت دنیا سهیم باشیم.

حیدری با بیان اینکه وقتی که مطیع محض اوامر ولایت باشیم می توانیم سهم خود در این مهندسی جدید را بشناسیم، افزود: کشورهای دنیا با زنده و بالفعل کردن قابلیت‌های بالقوه‌ای که دارند سهم خود را از مهندسی جدید دنیا مطالبه می‌کنند یعنی آن قابلیت‌هایی که در کشورشان دارند برجسته می‌کنند. نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارای قابلیت‌های منحصر به فردی است که هیچ کدام از کشورهای دنیا ندارند.

جانشین نیروی زمینی ارتش در ادامه در خصوص قابلیت‌های کشورمان گفت: رهبری خردمندانه، الهی و با بصیرت بزرگترین قابلیت و نعمتی است که سایر کشورهای دنیا فاقد این نعمت هستند. شرایط جغرافیایی کشور ما نیز یکی از بزرگترین قابلیت های کشور ماست. قابلیت بزرگ دیگر ترانزیت 65% انرژی دنیا از جغرافیای کشور ما است. همه این قابلیت ها وقتی که در فرمان ولایت قرار می گیرند می توانند سهم بزرگی از هندسه جدید قدرت دنیا را در اختیار گیرند و این امر میسر نخواهد شد مگر با اطاعت پذیری از ولایت فقیه.

انتهای پیام/