دو شنبه 28 مرداد ماه 1398  -  Monday, August 19, 2019
ورزش
شنبه 7 فروردين ماه 1395 ساعت 12:20

حمایت آشکار قطری ها از سعودی ها

باشگاه الغرافه قطر از آمادگی خود برای میزبانی بازی الهلال با تراکتور سازی در لیگ قهرمانان آسیا خبر داد و حمایت صریح خود از این باشگاه سعودی را اعلام کرد.

به گزارش گروه ورزش مام میهن و به نقل از الکاس قطر، کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از کش و قوس های فراوان با درخواست سعودی ها برای بازی کردن با نمایندگان ایران در کشور ثالث موافقت کرد این درحالی است که فدراسیون فوتبال ایران تاکید کرده است که تنها در خاک خود برابر نمایندگان سعودی به میدان خواهد رفت.

باشگاه الهلال عربستان که در لیگ قهرمانان آسیا با تراکتور سازی همگروه است ورزشگاه اختصاصی الغرافه را به عنوان میزبان بازی خود با تراکتورسازی پیشنهاد داد.

باشگاه الغرافه که مسعود شجاعی را در اختیار دارد آمادگی خود را برای میزبانی بازی الهلال با تراکتور سازی اعلام کرد.

رئیس بخش فوتبال باشگاه الغرافه در گفت و گویی که با سایت رسمی باشگاه داشت، گفت: قطر خانه دوم عربستان است و بسیار خوشحال می شویم که از برادران خود پذیرایی کنیم. الهلال یکی از سرشناس ترین و مهم ترین باشگاه های عربی است و باشگاه الغرافه کاملا آماده است تا میزبانی بازی های این تیم را بر عهده گیرد.

او ادامه داد: آماده هستیم تا همه زمینه ها را برای موفقیت الهلال برابر تراکتور سازی مهیا کنیم. امیدواریم که الهلال بتواند نماینده خوبی برای عرب ها و عربستان در لیگ قهرمانان آسیا باشد.

تراکتور سازی از سه دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا دو پیروزی و یک شکست به دست آورده است.

انتهای پیام/

نظرسنجی
اقتصاد ایران در سال 96 رشد مثبت داشته است؟
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری