دو شنبه 28 مرداد ماه 1398  -  Monday, August 19, 2019
بین الملل
پنج شنبه 23 آذر ماه 1396 ساعت 12:38

روزنامه آمریکایی نوشت؛ ترامپ لیاقت شستن توالت اوباما و برق انداختن کفش بوش را هم ندارد!

به گزارش گروه بین الملل مام میهن، در سرمقاله یواس‌ای تودی آمده است: با توجه به تازه‌ترین توئیت ترامپ که علنا اشاره دارد، یک سناتور آمریکایی حاضر بوده اقدام جنسی در ازای دریافت پول داشته باشد، ترامپ نشان داد که مناسب این پست نیست. هیچ چیز نمی‌تواند مانع سقوط ترامپ از یک پله به پله دیگر شود.


به گزارش سی‌ان‌ان، اشاره این مطلب به توئیت صبح سه‌شنبه دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکاست. او مدعی شد خانم کرستن جیلیبرند،  سناتور دموکرات از نیویورک همین چند وقت پیش از او "التماس" کمک برای کمپین داشت و حاضر بود "هر کاری" برای آن انجام دهد.


در پی آن سارا سندرز، سخنگوی کاخ سفید تاکید کرد، تنها افرادی با "ذهن توخالی"می‌توانند از این توئیت برداشت جنسی داشته باشند. اما تحریریه یواس‌ای تودی این توجیه را نپذیرفته است.

 

در سرمقاله روزنامه یواس‌ای تودی آمده است: رئیس‌جمهوری که به خودش اجازه می‌دهد سناتور کرستن جیلیبرند را فاحشه بنامد، حتی لیاقت شستن توالت‌های کتابخانه ریاست جمهوری باراک اوباما یا برق انداختن کفش‌های جورج بوش را ندارد.


در ادامه این مطلب آمده است: این مساله به اختلاف سیاسی که در میان تمام روسای جمهورها وجود داشته و یا نارضایتی ما از برخی از تصمیمات آنها ارتباطی ندارد. اوباما و بوش در موارد بسیاری ناکام ماندند. آنها خلف وعده کرده و حقیقت را کتمان کردند اما اصل شایستگی هر کدام از این دو رئیس‌جمهور سابق هرگز مورد تردید نبوده است.     


این اولین باری نیست که هیئت تحریریه یواس‌ای تودی دیدگاه‌های خودش را درباره مناسب نبودن ترامپ در پست ریاست جمهوری مطرح می‌کند اما این اولین بار است که لحن آن به این حد تند شده است. در سپتامبر ۲۰۱۶ یواس‌ای تودی در سرمقاله‌ای با عنوان "ترامپ مناسب ریاست جمهوری نیست" نسبت به پیروزی این نامزد ریاست جمهوری وقت هشدار داد و سنت دیرینه خود مبنی بر تایید یک نامزد ریاست جمهوری‌ را شکست.


انتهای پیام/

نظرسنجی
اقتصاد ایران در سال 96 رشد مثبت داشته است؟
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری