یک شنبه 27 مرداد ماه 1398  -  Sunday, August 18, 2019
ورزش
شنبه 30 ارديبهشت ماه 1391 ساعت 17:35

پولادگر: برخی‌ها در آستانه المپیک دهان خود را باز کرده و سخنانی به گزاف می‌گویند

رئیس فدراسیون تکواندو با بیان اینکه در شرایط فعلی ایجاد حاشیه برای تیم ملی تکواندو مانند سم است، عنوان داشت: متاسفانه برخی‌ها در آستانه المپیک دهان خود را باز کرده و سخنانی به گزاف می‌گویند.

به گزارش گروه ورزش مام میهن، محمد پولادگر در گفت‌و‌گو با ایلنا افزود: خوشبختانه شرایط تکواندوکاران کشورمان در آستانه مسابقات المپیک خیلی خوب است. بچه‌ها بر اساس یک نظم ویژه‌ای در تمرینات حاضر می‌شوند. دو اردو خارجی نیز برای آن‌ها در نظر گرفته‌ایم تا با کسب ‌‌نهایت آمادگی پا به مسابقات المپیک بگذارند.

وی ادامه داد: البته خود تکواندوکاران نیز تلاش زیادی انجام می‌دهند تا در المپیک به مانند همیشه از جایگاه بالای تکواندوی کشور دفاع کنند، ضمن اینکه آن‌ها از شرایطی که برایشان تدارک دیده‌ایم بسیار راضی هستند.
پولادگر همچنین تصریح کرد: ما هم تلاش می‌کنیم در ۷۰ روز باقیمانده تا المپیک مابقی امکاناتی لازم را برای تکواندوکاران خود فراهم کنیم.

رئیس فدراسیون تکواندو در ادامه تاکید کرد: ما انتظار داریم تکواندوکاران کشورمان که با شایستگی پیراهن تیم ملی را بر تن کرده‌اند در رقابت‌های المپیک نیز شایستگی‌های خود را نشان دهند و من یقین دارم ‌آن‌ها همانطور که در حال حاضر با تمام وجود در تمرینات تیم ملی شرکت می‌کنند، در مسابقات المپیک نیز از جای مایه خواهند گذاشت.

پولادگر با اشاره به برخی حاشیه‌ سازی‌ها برای تیم ملی تکواندو کشورمان که در آستانه المپیک صورت می‌گیرد، عنوان داشت: در برهه کنونی حاشیه برای تیم ملی سم است. من وقتی در چند روز اخیر برخی اظهارات را که می‌بینیم آقایان دهانشان را باز کرده و سخنانی به گزاف بیان می‌کنند که باید به ایرانی بودن آنها شک کرد. باید به حال کسانی که منافع شخصی را به منافع ملی ترجیح می‌دهند و به همین دلیل منافع ملی را زیر سؤال می‌برند، تاسف خورد.

وی افزود: من از رسانه‌ها انتظار دارم بلندگوی این قبیل افراد نباشند چون هر گونه حاشیه سازی برای تیم ملی تمرکز قهرمانان کشورمان را به هم می‌ریزد. این قبیل کار‌ها کار دشمنان است نه دوستان».


انتهای پیام/

نظرسنجی
اقتصاد ایران در سال 96 رشد مثبت داشته است؟
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری