دو شنبه 28 مرداد ماه 1398  -  Monday, August 19, 2019
ورزش
شنبه 23 ارديبهشت ماه 1396 ساعت 17:59

کشتی آزاد قهرمانی آسیا


به‌ گزارش ‌گروه ورزش مام میهن، در ادامه رقابت‌های 4 وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی آسیا ۲۰۱۷ که در دهلی پایتخت هند در حال‌  برگزاری است،میثم نصیری نماینده وزن 65 کیلوگرم ایران در دیدار رده‌بندی مقابل کوک‌گوانگ کیم از کره‌شمالی به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه 7 بر 2 به برتری رسید و دومین مدال برنز ایران در این رقابت‌ها را بر گردن آویخت.

نصیری آزادکار المپیکی ایران پیش از این در دور اول به مصاف میرژان آشیروف از قزاقستان رفت و در پایان با حساب هشت بر پنج مقابل صاحب برتری شد اما در مرحله یک چهارم نهایی مقابل با جرانگ از هند 7 بر 5 شکست خورد و به مرحله شانس مجدد رفت. وی در این مرحله برابر حسنوف از ازبکستان 8 بر 3 پیروز شد و به رده بندی رسید.

پیش از این نیز رضا اطری در وزن 57 کیلوگرم مدال برنز آسیا را از آن خود کرده بود.

در ادامه رقابت‌های روز نخست کشتی آزاد قهرمانی آسیا،حسین شهبازی ملی‌پوش وزن 97 کیلوگرم ایران برای کسب مدال طلا به مصاف ماگومد ابراگیموف نفر سوم المپیک از ازبکستان می‌رود و بهمن تیموری نیز در وزن 74 کیلوگرم برای کسب مدال برنز به مصاف حریفانشان می‌روند.

فردا(یکشنبه) نیز در روز دوم و پایانی این رقابت‌ها،بهنام احسان پور در وزن 61 کیلوگرم، حامد رشیدی در 70 کیلوگرم، علیرضا کریمی در 86 کیلوگرم و یدالله محبی در 125 کیلوگرم برای ایران به روی تشک خواهند رفت.نظرسنجی
اقتصاد ایران در سال 96 رشد مثبت داشته است؟
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری