دو شنبه 28 مرداد ماه 1398  -  Monday, August 19, 2019
فرهنگی
یک شنبه 8 فروردين ماه 1395 ساعت 13:25

«بادیگارد» و «ابدو یک روز» میلیاردی شدند

به گزارش گروه فرهنگی مام میهن، در میان آثار اکران شده در ایام نوروز دو فیلم سینمایی «بادیگارد» و «ابد و یک روز» در ژانر اجتماعی رقابت تنگاتنگی در اقبال مخاطب دارند. این دو فیلم در تهران و شهرستان با فاصله کمی با یکدیگر رقابت می کنند. با احتساب فروش شب گذشته دو فیلم در تهران فیلم سینمایی «بادیگارد» 1 میلیارد و 140 میلیون تومان فروخت و فیلم سینمایی «ابد و یک روز» به فروش 1 میلیارد و 20 میلیون تومان دست یافت.

میر قطبی مدیر فروش دفتر پخش فیلمیران که عهده دار پخش دو فیلم است در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: فروش فیلم «بادیگارد» در شب گذشته (7 فروردین) در تهران 95 میلیون تومان فروخت و فیلم سینمایی «ابد و یک روز» در شب گذشته در تهران به فروش 87 میلیون تومان در تهران فروش داشت.


وی درباره فروش فیلم در تهران و شهرستان گفت: فروش فیلم «بادیگارد» در تهران 840 میلیون تومان و در شهرستان 300 میلیون تومان بوده است و در کل به فروش 1 میلیارد و 140 میلیون تومان دست یافت. فیلم سینمایی «ابد و یک روز» در تهران به فروش 800 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 220 میلیون تومان  رسید که با احتساب تهران و شهرستان فیلم تاکنون 1 میلیارد و 20 میلیون تومان فروش داشته است.

قطبی در خاتمه تاکید کرد: فیلم های سینمایی اجتماعی و جدی همراه با فیلم های کمدی امسال توانستند نظر مخاطبان را به خود جلب کنند.

بنابراین گزارش دو فیلم سینمایی «ابدو یک روز» و «بادیگارد» 12 روز نمایش خود را در تهران تجربه کردند و تنها 8 روز است که در شهرستان های کشور به نمایش درآمدند.

انتهای پیام/

 

نظرسنجی
اقتصاد ایران در سال 96 رشد مثبت داشته است؟
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری