دو شنبه 28 مرداد ماه 1398  -  Monday, August 19, 2019
ورزش
یک شنبه 23 مهر ماه 1396 ساعت 11:14

مدیر محبوب رزمی کاران، نامزد ریاست فدراسیون بوکس شد؛ کتیرایی: بخش خصوصی را وارد بوکس می کنم؛ با برنامه آمده ام

به گزارش گروه ورزش مام میهن به نقل از فارس، بهزاد کتیرایی پس از ثبت‌نام در انتخابات ریاست فدراسیون بوکس، گفت: با دید و مطالعه‌ای که روی فدراسیون و جامعه بوکس در این مدت داشتم؛ تصمیم گرفتم در انتخابات ریاست فدراسیون بوکس ثبت‌نام کنم. برنامه‌هایی را با عنوان سرفصل ارائه کرده‌ام و تلاشم این است که بوکس ایران را به سقف آسیا برسانم.


وی در ادامه صحبت‌های خود، عنوان کرد: بوکس ایران استعداد و پتانسیل‌های بسیار زیادی دارد ضمن اینکه برای توسعه سطح بوکس ایران و رسیدن به سقف آسیا باید تلاش زیادی انجام دهیم. بوکس ایران استعداد جذب اسپانسر را دارد به شرط اینکه بتوانیم تلاش کنیم. زمانی که رئیس فدراسیون کاراته بودم بانک پاسارگاد به عنوان اسپانسر در کنار فدراسیون کاراته بود و یک میلیاردتومان هم برای کاراته پول آورده بود و تا زمانی که به عنوان رئیس این فدارسیون بودم بانک پاسارگاد حامی ما بود. در همان مقطع فدراسیون کشتی ۶۰۰ میلیون تومان اسپانسر داشت.


کتیرایی در ادامه صحبت‌های خود، افزود:‌ با کمک دوستان حاضر در صداوسیما و گفت‌وگو و رایزنی‌ با آنها می‌توانیم برای پیشرفت بوکس از طریق پخش زنده به این رشته کمک کنیم. بنده ۱۰ سال مدیر تربیت بدنی صداوسیما بودم و از دوستان حاضر در صداو سیما شناخت خوبی دارم و می‌دانم که قطعا آنها هم تمایل به پیشرفت بوکس ایران را دارند. ما باید تلاش کنیم تا بوکس ایران به سقف آسیا برسد و تعداد مدال‌های‌مان در آسیا بیشتر از این شود. اگر بخش خصوصی وارد نشود، قطعا دولت نمی‌‌تواند به فدراسیون بوکس از لحاظ مالی کمک های زیادی کند. به هر حال این فدراسیون هزینه‌های زیادی دارد. اسپانسرها بیشتر روی فوتبال سرمایه‌گذاری می‌کنند و جذب آنها برای حمایت بوکس دور از دسترس نیست. 


این جانباز و سردار دفاع مقدس در ادامه صحبت‌های خود، عنوان کرد: بنده زمانی که رئیس فدراسیون ووشو بودم، برای اولین بار تلاش کردم تا مسابقات ساندای مردان پخش مستقیم داشته باشد. بوکس می‌تواند در بخش بانوان نیز فعالیت داشته باشد. باید دختران‌مان بیایند و در این رشته نیز فعالیت کنند. در میانمار برای اولین‌بار توانستم مجوز حضور ساندای بانوان را در مسابقات بگیرم و همین تصمیمات باعث شد که ساندای بانوان همچنان در مسابقات حضور داشته باشد. بانوان بوکس شرایط راحت‌تری برای مبارزه در میادین بین‌المللی نسبت به ووشوکاران بانوان دارند؛ چرا که در ساندای بانوان باید نمایندگان ما کشتی بگیرند و پا بزنند اما در بوکس فقط از دست استفاده می‌کنند و از لحاظ حجاب خیلی شرایط بهتری نسبت به ووشو دارند. بدن‌ آنها پوشیده است و می‌توانند زیر کلاه خود حجاب را نیز رعایت کنند و بوکس می‌تواند در بخش بانوان هم مدال‌آوری کند. بوکس در المپیک ۲۰۲۰ می‌تواند روی سکوی مدال‌آوری قرار  بگیرد.


وی در ادامه، عنوان کرد:‌ بنده اولین نفری بودم که برای حضور بانوان با حجاب اسلامی در مسابقات بین‌المللی استارت زدم و در مسابقات توکیو پس از یکی دو سال سرانجام توانستیم موافقت حضور بانوان با حجاب اسلامی را فراهم کنیم. هلن سپاهی و شهناز میرحیدری به عنوان بانوان با حجاب اسلامی در آن مقطع معرفی شدند و همه مسئولان کشور نیز از آنها تقدیر کردند.


رئیس سابق فدراسیون ووشو و کاراته  در پایان، گفت: بوکس دیگر فرصت آزمون و خطا را ندارد باید مدیری بیاید که تمام این مراحل را طی کرده باشد، در واقع مدیری می‌تواند در این فدراسیون موفق باشد که کارنامه مدیریتی در تمام مسائلی که به آن اشاره کردم را در رزومه خود داشته باشد، هر کسی که می‌خواهد صندلی ریاست فدراسیون بوکس را تصاحب کند باید با سرعت روبه‌جلو حرکت کند.


انتهای پیام/

نظرسنجی
اقتصاد ایران در سال 96 رشد مثبت داشته است؟
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری